Nasza Flota

Flota

Nasza Flota

Zawsze dopasowujemy się do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów dlatego zadbaliśmy, aby w naszej flocie znalazły się różnego rodzaju pojazdy. W przypadku większego ładunku doskonale sprawdzą się samochody dostawcze; dla osób, które chcą łatwo poruszać się po mieście istnieją modele kompaktowe; dla kierowców poszukujących najwyższego komfortu przygotowaliśmy auta klasy Premium. A to tylko niewielka część naszej floty!


Toyota Yaris

Kategoria EKONOMICZNA

Jazda po mieście jest nieprzewidywalna - czasami pokonamy tą samą trasę w ciągu 5 minut, a czasami w ciągu 50. Wszystko zależy od korków, które w rezultacie mogą zmusić nas do częstszego tankowania. Dlatego częścią naszej floty są pojazdy ekonomiczne, dopasowujące się do rytmu miasta - nawet tego najbardziej ruchliwego.

Toyota Yaris lub podobny

Toyota Auris

Kategoria KOMPAKTOWA

Aby uniknąć problemów z parkowaniem, co jest często trudnym zadaniem w szczególności w dużych miastach, przygotowane zostały samochody kompaktowe. Dzięki ergonomicznym kształtom oraz niewielkim wymiarom zawsze znajdą Państwo miejsce postojowe. Jednocześnie poziom komfortu podczas jazdy nie zmniejszy się.

Toyota Auris lub podobny
Toyota Auris (automat) lub podobny
Toyota Auris (kombi) lub podobny
Skoda Rapid lub podobny

Toyota Avensis

Kategoria RODZINNA

Dzięki przemyślanej konstrukcji samochody znajdujące się w kategorii rodzinnej są przystosowane do przewożenia większej liczby osób. Ponadto auta wyróżniają się zwróceniem szczególnej uwagi na kwestie bezpieczeństwa, co udowadnia między innymi zastosowanie do nawet dziewięciu poduszek powietrznych, wraz z poduszką kolanową dla kierowcy.

Toyota Avensis lub podobny
Toyota Avensis (automat) lub podobny
Toyota Avensis (kombi) lub podobny

Skoda Superb

Kategoria PREMIUM

Częścią naszej floty są również pojazdy luksusowe kategorii Premium. To właśnie je wyróżniają najwyższe walory estetyczne, zachwycając również komfortem oraz dużą funkcjonalnością. Udowadnia to każdy szczegół - od tapicerki, po dużą dostępną przestrzeń wewnątrz pojazdu. Jazda pozostanie przyjemna zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Skoda Superb lub podobny
Skoda Superb (kombi) lub podobny

Volkswagen Crafter

Kategoria DOSTAWCZE

Zarówno sklepom, jak i Klientom indywidualnym polecamy nasze samochody dostawcze. Przy ich pomocy można przewieźć materiały o nawet bardzo dużym ciężarze oraz niestandardowych gabarytach. Zapewnia to duża przestrzeń użytkowa w tylnej części pojazdu. Przygotowaliśmy także praktyczne transportery osobowe.

VW Crafter lub podobny

Audi A6

Kategoria POZOSTAŁE

Dysponujemy także pojazdami, które nie wpasowują się w pozostałe kategorie, jednak nadal pozostają użyteczne dla naszych Klientów. Wśród nich znajdują się przede wszystkim samochody producenta Audi, które łączą w sobie elegancję z komfortem jazdy.

VW T6 Transporter lub podobny
Toyota Prius lub podobny
Audi Q5 lub podobny
Audi A4 lub podobny
Audi A6 lub podobny
Audi A7 lub podobny

Najmij teraz